Do czego nosić srebro?

2017-08-14

Srebrna biżuteria należy do najczęściej i najchętniej nabywanych przez większość klientów. Jest to uwarunkowane nie tylko jego wspaniałą prezencją, ale również właściwościami i zastosowaniem.Srebro 925 - co to takiego?Znaczna ilość klientów nabywająca srebrne czy złote produkty nie jest świadoma poszczególnych oznaczeń na biżuterii. Im wyższa próba tym wyższa wartość biżuterii, jednak należy tym samym podkreślić, że nie ma wyrobów, które byłyby w 100% wykonane ze srebra, ponieważ kruszec ten jest miękki.


 Domieszki innych metali sprawiają, że biżuteria jest znacznie wytrzymalsza i bardziej odporna.Do czego zatem nosić srebrną biżuterię?Srebrna biżuteria jest najczęściej wybierana przez te osoby, które pragną pięknych i uniwersalnych dodatków do strojów na różne okazje. Srebrne bransoletki idealnie komponują się zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych noszonych na co dzień. Bardzo wiele klientek podkreśla, że srebrna biżuteria wspaniale rozjaśnia całą stylizację.

 Ten szlachetny kruszec pasuje paniom o jasnej karnacji i włosach w kolorze ciemny blond, brąz czy nawet czerń. Również panowie chętnie sięgają po zegarki na srebrnych bransoletach lub delikatne łańcuszki, które dyskretnie chowają pod koszulą lub t-shirtem.