Złota biżuteria przyjaciółką brunetki i blondynki

2017-11-07

Stary przesąd mówiący o kolorystycznym dopasowaniu biżuterii do typu urody to już przeżytek. Aktualnie zarówno blondynki jak i brunetki oraz rudzielce mieszają biżuterię według własnego uznania. Znalezienie blondynki gustującej w srebrze jest tak samo możliwe jak brunetki w różowym odcieniu złota. Świat stanął na głowie?

Wykonana z wysokiej jakości kruszcu biżuteria jest ozdobą każdej kobiety. Uniwersalny charakter i ponadczasowy wygląd produkowanych aktualnie akcesoriów biżuteryjnych wprowadza w zachwyt nawet najbardziej zatwardziałe przeciwniczki ozdób. 

Biżuteria to jednak nie tylko wychodzące w danym sezonie bransoletki, czy kolczyki- prawdziwą ozdobę znaleźć możemy najczęściej w szkatułce naszej mamy i babci. Ręcznie wykonana przez złotnika biżuteria, to skarb którego nie należy się pozbywać. Ich wartość z roku na rok rośnie, a powracające trendy biżuteryjne pozwalają na ich wykorzystanie również teraz. Złota biżuteria, która była w zeszłym stuleciu szalenie modna, w tym sezonie przeżywa swój renesans. Złote bransoletki, zausznice i naszyjniki opanowały wybiegi największych domów mody. Są one niekwestionowanym hitem tego roku.

Nie każdy może sobie jednak pozwolić na wykorzystanie szkatuły własnej rodziny. Co wtedy zrobić? Złotnicy wyszli naprzeciw problemom swoich klientek i tworzą na ich specjalnie zlecenie tzw. postarzaną biżuterię. Dzięki ich zabiegom zarówno biżuteria złota, jak i srebrna biżuteria zmieniają swój charakter.