Pierścionki z ametystem jako dodatek dla wyjątkowej osoby

2018-01-09

pierscionek z ametystemPiękna biżuteria nie tylko służy jako dodatek do stroju. Umiejętnie dobrana może jeszcze bardziej eksponować naturalne piękno osoby ją noszącej. 

Co więcej, niektóre elementy biżuterii, szczególnie te, które powstały z wykorzystaniem kamieni szlachetnych, dobiera się na podstawie znaku zodiaku lub charakteru właściciela. Przykładem może być ostatnio wyjątkowo modny pierścionek z ametystem. Kamień ten ma szczególne właściwości. 


Kto powinien nosić biżuterię z ametystem?


Pierścionki z ametystem w Marko.pl (lub inne elementy biżuterii, takie jak bransoletki, wisiorki i naszyjniki) szczególnie chętnie wybierane są przez panie spod znaku zodiaku skorpion. Podobno jego energia najlepiej współgra właśnie z tym znakiem. Posiadacze pierścionka z ametystem mogą być chronieni przed nadmiernym stresem i nerwami. Uważa się, że kamień ten łagodzi obyczaje i pomaga zapobiegać nerwowym sytuacjom. Polecany jest więc wszystkim osobom zajmującym odpowiedzialne, kierownicze stanowiska. Jego właściwości przydadzą się nie tylko w pracy, ale również w życiu codziennym - oczyszcza atmosferę z wszelkiej negatywnej energii. 

Ametyst a medycyna niekonwencjonalna 


Wiele osób wierzy w magiczną moc płynącą z kamieni szlachetnych. Według medycyny niekonwencjonalnej, ametyst może pomóc w walce z niektórymi dolegliwościami. Chodzi tutaj o takie przypadłości jak bezsenność, migrena czy choroby na tle nerwowym. gdyby w to wierzyć, wiele pierścionków z ametystem przepisywanych byłoby jako skuteczny lek.