Prezent dla ukochanego chłopaka?

Chcesz sprawić swojemu ukochanemu podarunek, ale nie wiesz gdzie szukać inspiracji? Zbliża się Dzień Chłopaka, a ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Młodszy brat dobiega osiemnastki i czeka na "wypasiony" gadżet albo biżuterię? Nie ma problemu! Zebraliśmy garść uniwersalnych, zawsze trafionych, a przede wszystkim męskich pomysłów, dzięki którym na pewno staniesz na wysokości zadania!


Płyty, książki, gry komputerowe

Prezenty z tej kategorii najłatwiej kupić bliskiej osobie. Znasz ulubionego autora narzeczonego? Leć do księgarni po najnowszą książkę. Twój chłopak jest fanem gier online? Dlaczego nie wykupić mu dostępu do wirtualnej rzeczywistości? To pomysł niekonwencjonalny, ale współczesnym mężczyznom na pewno przypadnie do gustu!

Galanteria skórzana


Portfele skórzane, etui na okulary i wizytowniki to świetny wybór, gdy osobę, którą chcesz obdarować, znasz raczej słabo. Zdecyduj się na jeden z klasycznych modeli portfela, by uniknąć rozminięcia się z gustem solenizanta.

Sportowe emocje

Prezent nie musi być materialnym gadżetem. Czasem zamiast kolorowego pudełka warto podarować ukochanej osobie moc solidnych wrażeń. Przejażdżka bolidem formuły 1, bilet na pokaz Monter Trucków czy wypad na paintball na pewno na dłużej zapadną w pamięci, niż najdroższy nawet gadżet.